Kitaplarımız

İlişkiler

Sabahattin Ali ile 56 farklı yazarın öykü, şiir ve denemelerinin bir arada yer aldığı Proje Kitap Serisi-1 İlişkiler, Aybige Yayınları’nın ilk kitabı olarak dikkat çekiyor. Büyük Üstat Sabahattin Ali’nin muhteşem kaleminin dışında, yeni yeteneklerin, güçlü kalemlerin yazılarının yer aldığı İlişkiler, yepyeni hikâyeler, öyküler, şiirlerle, hafızlarda yer edinmeyi bekliyor…

Seni Bana Yâr Ederler mi…

Antoine de Saint-Exupéry’in dünyanın en çok okunan kitaplarından biri olan Küçük Prens hikâyesi ile birlikte 64 yazarın öykü, şiir ve denemelerinin yer aldığı Proje Kitap Serisi-2 “Seni Bana Yâr Ederler mi…” daha hazırlık aşamasındayken bile, çok konuşulacak, ses getirecek bir kitap hâline dönüştü. Okuyucularımıza yeni tatlar, yeni heyecanlar vaat eden kitap, birbirinden farklı yeteneklere sahip yazarlarımıza da yeni okuyucular kazandırmayı başardı. Seni Bana Yâr Ederler mi… Proje Kitap Serisi-2, birçok kitapseverin kitaplığında yer edinirken, birçok yazarın da başucu kitabı olma özelliğini taşıyor.

Rüzgâra Karşı

Her geçen gün daha da çok dikkat çeken, geniş kitlelere hitap eden Proje Kitap Serisi’nin üçüncü kitabı Rüzgâra Karşı, Stefan Zweig’in muhteşem bir öyküsü ile açılış yapıp, 79 yazarın kaleme aldığı öykü, şiir ve denemelerle devam ediyor. Stefan Zweig’ın kalemine bir kez alkış tutacağınız, 79 yazarın kalemiyle tanışacağınız, yepyeni yazarlar keşfedeceğiniz bu harikulade kitap, ünlü yazar Stefan Zweig’in , “Tek bir cesur insanın başarısından, tüm bir kuşağa yetecek, şevk ve cesaret doğar. Bu daima böyledir.” cümlesi ile başlıyor. Kitap, özellikle cesarete övgü niteliği taşıması ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Sohbeti Başlat
Whatsapp Hattımız
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by